Κατασκευαστής: MENABO
Προσθήκη στα αγαπημένα
Κωδικός προϊόντος: ccd79854ac97
Περιγραφή
ΕΦΑΡΜΟΓΗ:
Το kit περιλαμβάνει εικονογραφημένες οδηγίες χρήσης/συναρμολόγησης και αποτελείται από:
1) Δύο μπάρες TEMA AL1 (3300/MB)2) Άκρα (πόδια) FIX021G (4430/MB)3) Προστατευτικά καπάκια (3360/MB)
– Μήκος μπάρας: 112 cm.- Φάρδος μπάρας: 49 mm.- Ύψος μπάρας: 31 mm.- Μέγιστο μήκος υποδοχής T-track (κάτω μέρος): 21 mm.- Υλικό μπάρας: Αλουμίνιο.- Χρώμα μπάρας: Ασημί.- Σχήμα: Οβάλ.- Μέγιστο βάρος φορτίου: 50 kg (με FIX G/GS άκρο).- Περιλαμβάνει: Μπάρες οροφής, άκρα (πόδια), προστατευτικά καπάκια και οδηγίες χρήσης.